Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 12:18   #4752
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Hej kochane!

Falka, zajbiscie Ci w tym kolorze!
Ja jestem na etapie wyplukiwania koloru, tak, tak nadeszla pora na mnie po latach rudosci, czerwieni, rozu
Macie jakis patent na siwolce??? Mi coraz wiecej sie ich pojawia. Nat.kolor mam mysi blond i niestety siwolce widac planuje rozjasniac wlosy sokiem z cytryny polaczonym z rumiankiem probowala ktoras w naturalny sposob zamaskowac siwe wlosy??
Krążą plotki, że o ile cytryna jeszcze rozjaśnia tak rumianek nadaje żółty odcień i stąd złudny efekt rozjaśnienia. 'Naturalnie' mam tylko jeszcze pomysły z gencjaną.
A patent na siwki tak na logikę to pasemka jakieś. Widzę, że przynajmniej to u mojej matki działa. Naturalnie ma jakiś baaardzo ciemny blond / brąz i pól na pól siwych, siwo szarych itp. Poszła do fryzjerki a ta jej strzeliła cienkie pasemka tu i ówdzie, jakiś chłodny jasny blond. Całość z tymi jej siwymi dawała świetny efekt. Zamaskowane idealnie wyglądały również jak pasemka.
Inna znana mi pani z kolei, ale to już znacznie starsza całe włosy traktuje piaskowym blondem, ale w ten sposób, że kolor nie jest kładziony jakoś specjalnie równomiernie ani też nie kryje w pełni. powstaje efekt naturalnych refleksów, a siwy odrost ginie.

Wniosek mój taki, że może warto zrobić jakiś flamboyage lub sombre (mylą mi się te dwa terminy, zatem wrzucam dwa ), gdzie w naturalnych refleksach siwki da się przełknąć lub nieźle ukryć?

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
Zgadzam się, aż dziwnie, że niebieski może tak pasować
Świetnie wyglądasz. Dawaj znać co jakiś czas jak to jest być niebieskowłosą .
Ja już długo nieczerwona, ale nie mogę rozstać się z tym wątkiem.
Moziwe, że falka to jakiś kontrastowy typ urody (wiosna, zima), bo tylko takim pasuje szał na głowie

Problem z brwiami znam, bo też go mam na co dzień. Wszelkie ciemniejsze odcienie bardzo mi pasują, ale brwi strzelają focha i giną. Trzeba je malować. Pójdę je chyba przyciemnić u kosmetyczki by mieć na jakiś czas święty spokój. Byle mi tylko w ciepłym odcieniu nie zrobiła
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora