Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Matowo i z kolorem :)Nowy aparat !Huuura!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 19:53   #24
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Matowo i z kolorem :)Nowy aparat !Huuura!

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość

Gween - ja Ci oddam wszystkie swoje pedzle jesli mialoby mi to pomoc zostawic slodycze ! Ja moge sie rodziny wyrzec ,ale nie slodyczy Ja najbardziej jestem uzalezniona od chipsow !!!Wstretne ,pyszne potwory !!! Gween , masz moj szacunek do grobowej deski , ja jestem slaba, zalosna i uzalezniona ...Kurcze, ale tak od razu ucielas ?Podziel sie z kolezanka recepta na sukces
A z aparatu jestem baaardzo zadowolona, przestraszona jeszcze troche ,ale zadowolona
No proszę ;P To ja Ci tu receptę, a Ty mi pędzelki A tak serio to po prostu przez pobyt TŻ-ta u mnie podczas wakacji ciągle opychałam się słodyczami, brzuch mi się zrobił niczym w ciąży, choć zawsze jest płaski. Stwierdziłam, że basta, koniec ze słodyczami i wraz z dniem wyjazdu TŻ-ta oboje przestaliśmy je jeść. Tak po prostu. Z tym że TŻ ma już jeden punkt karny za zjedzenie orzeszków Ja się nadal trzymam i w ogóle mnie nie ciągnie. Choć np tak jak Ty chipsy uwielbiam..oj Szczególnie Laysy fromage albo Pringelsy ryżowe fromage. Pycha. No, ale niezdrowe to jak cholera, więc na zdrowie mi wyjdzie ograniczanie

A aparatu jak najbardziej zazdroszczę Może kiedyś się też dorobię jakiegoś fajnego. TŻ ma lustrzankę cyfrową Canona, ale to dla mnie trochę czarna magia i nie lubię go za bardzo [aparatu, nie TŻ ]
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując