Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-17, 20:13   #375
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
powiem ci, że ja ACORN'a zamówiłam z myślą, że będzie na powiekę. Bo właśnie bałam się, że wyskoczy mi jakąś rudością w brwiach (czego nie znoszę). jednak o dziwo nie robi się on ciepły w brwiach.
a mam je ciemno-brązowo-czarno-popielate (mama miała kiedyś kruczoczarne włosy, tata popielaty ciemny blond, a ja się tak śmiesznie zmiksowałam) - więc generalnie nie mam ciepłych kolorów brwi. i walczę żeby farba na włosach nie była w żadnym momencie ciepła, wolę chłodniejszą tonację jednak (przeszłam przez tysiące kolorów i tonacji na głowie chyba...).
tak więc ACORN na plus. A mam do brwi kilka cieni:
golden rose 103 - pani mi dobrała za ciepły odcień w sklepie, pewnie przez światło jakie tam panowało miała wrażenie, że mam cieplejszy odcień włosów
mam z catrice taką paletkę 2 cieni za 17zł i sprawdza się świetnie, ale się kończy... tu są cienie totalnie zimne
z clare blanc mam light brown 801 - jest minimalnie cieplejszy od ACORN'a z neuaty, minimalnie. ale w brwiach tego nie widzę.

miałam na święta zainwestować sobie w paletkę do brwi z benefitu, ale to chyba zbędny wydatek. choć kusi mnie od kilku lat.
Teraz zastanawiam się czy ten Acorn nie byłby fajny jako liner.
Przy zamawianiu biga czy czegoś chyba się na niego skuszę, najwyżej go z czymś wymieszam.

A kojarzysz jakieś drogeryjne farby brązowe typowo chłodne.
Niestety moje poszukiwania farby idealnej skończyły się na masowym wypadaniu włosów. Od roku doprowadzam je do stanu sprzed farbowania.
Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
W takim razie przepraszam za to pomówienie! ;-)
Oki
Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
a ja jak rano wyciągam szufladkę z cieniami, otwieram je...
to czuję się jak mały chemik. tyle pojemniczków, można
mieszać...
Ja mam pełno pudełeczek, a w środku cienie, cienie, cienie. Ale to gł prasowańce.




Zoila w takim razie to tylko big ci zostaje jak chcesz mieć darmową przesyłkę. Zostaje kwestia dobrania koloru

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-12-17 o 20:15
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując