Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-04, 20:27   #1514
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Nie poradzę ci, bo sama jestem na etapie testowania wszystkich filtrów po kolei. Obecnie mam LRP Anthelios XL 50 +, wcześniej SVR Ultra Max 100. Ten pierwszy o niebo lepszy od drugiego. Miałam wrażenie że SVR wogóle sie nie wchłaniał.
Czytałam dużo o filtrach na forum Laboratorium Urody i kupiłam tydzień temu bardzo tani filtr, któremu był tam posiecony cały wątek. Filtr zakupiony w Lidlu firmy Cien - Krem do opalania dla dzieci z filtrem przeciwsłonecznym 50. Dużo dobrego na temat tego filtra wyczytałam. Ponizej link

http://www.**********pl/index.php?topic=6340.0

Dodatkową zaletą jest to że to tani filtr - 150 ml kosztuje ok 15 zł. I wiecie co, taki filtr mogę rzeczywisćie ładować co dwie godziny przepisową ilosć bo wiem że nie skonczy sie w tydzień jak te inne Avenki, LRP, Biodermy itd. i nie jest mi szkoda. To takie zagranie psychologiczne. Podświadomie ograniczamy aplikację droższych filtrów bo jak można wyliczyć droższego filtra ( za mniej wiecej 50-60 zł) którego jest zazwyczaj 50 ml w opakowaniu starczy nam zaledwie na 4 dni.

5 aplikacji dziennie (i tak lekko licząc bo powinno sie reaplikowac filtry co dwie godziny) x 2,5 ml (jest to przepisowa ilosc żeby zachować właściwosci ochronne jakie zapewnia na opakowaniu producent zakładana na twarz i szyję) = 12,5 ml.
Zawartość opakowania 50 ml : 12,5 ml = 4 dni. Kogo na to stać ? Nie dziwmy się potem że wychodzą nam plamy. Mnie takie opakowanie na miesiac starczało

Tu jeszcze link do innych marketowych filtrów. Myślę że warto się zapoznać z tym.

http://www.**********pl/index.php?topic=6362.0
No i jak ja tu nie kochac?
no nie wiem,czy kochac?Linki podala co KURNA nie ma
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora