Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-17, 14:06   #1639
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Witam
Jestemw tym wątku po raz pierwszy, pewnie odpowiedzi na moje pytanie tu były, ale wybaczcie, watek ma aż 55 stron...

Właśnie się dowiedziałam, ze chyba mam skórę odwodnioną. Niby jest sucha( robiłam badania cery na rossmanowskich skarbach urody no i wyszło mi, że mam przesuszone policzki i czoło troche ) - ale z drugiej strony na strefie T mam trądzik i po kilku godzinach od jej umycia zaczyna się świecić. Największym moim utrapieniem jest to błyszczenie i wągry na nosie. Obecnie zażywam bratka od 1,5 miesiaca - wiec skóra mi się oczyscza, jest trochę wyprysków.Poza tym wieczorem myję twarz wodą , nawilżam Humektanem ( humektan używam 1,5 miesiaca ) i punktowo na wypryski stosuje coś wyszuającego ( pasta cynkowa/pasta lassari/benzacne ) .Rano myję twarz, nakładam krem antybakteryjny Nuno Ziaji i pnktoowo korektor Synergena. Humektan o ile się nie myle zawiera 80 % wody, stosuje go już 1,5 miesiąca , nie stosuje nic wysuszającego ( nie liczac tego co nakładam punktowo ) więc o co chodzi ? Jaki krem byłby dla mnie dobry ?
.......
sorki,ze nie rozwinę w tej chwili tematu...ale po pierwsze Humektan potrafi niezle podsuszyc..moim zdaniem to za mało do nawilżania i ochrony skóry ,z kremem Ziaji ten proces moze sie jeszcze pogłębiac.... to tak na szybko...myślę,ze dziewczyny cos doradzą sensownego.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora