Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-24, 10:48   #281
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

Również się podepnę z moim pytankiem Mam 24 lata i dosyć dużo zmarszczek mimicznych od śmiechu wokół oczu - jak sie śmieje to wygladam jak małpka, same zmarszczki, a oczy jak szparki, a do tego jeszcze cienie pod oczami. I mam problem ze skora wokół ust - od ciagłego gryzienia się mam już minimalne zmarszczki wokół ust (pionowe, takie jak u palaczek). Widać je szczególnie mocno pod koniec dnia, jak jestem zmęczona. Co mogę zrobić z tymi zmarszczkami? Czy stosować kremy przeciwzmarszczkowe, czy wystarczą nawilżajace? Czy też wspomóc sie jakimś zabiegiem? Poza tym moja cera jest w dosyć dobrym stanie (mieszana, oprócz przetłuszczania w strefie T i przesuszania na policzkach nie sprawia mi szczagólnych problemów)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując