Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-09, 10:14   #3073
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pistacjowa491 Pokaż wiadomość
WitamJestem nową użytkowniczką niestety powodem przez który dołączyłam do forum związany jest z problemem z koloryzacją, który spędza mi sen z powiek od wczoraj i szukam ratunku w tej sprawie. Szybko opiszę swoją włosową historię. Otóż w kwietniu zamarzył mi się brąz udałam się do fryzjera i tam Pani pofarbowała mnie na ładny chociaż ciemny brąz.Niestety z czasem stwierdziłam,że lepiej czuję się w blondach i postanowiłam pofarbować je w czerwcu mieszanką dwóch farb tym razem drogeryjnych schwarzkopf kolor mask odcień średni blond i jasny blond. Kolor był na początku ciemny jednak z czasem sie spłukiwał i robił sie coraz jaśniejszy. Takie włosy miałam do przedwczoraj - jasny blond o odcieniu ciepłym. Ponieważ pozbyłam się ze swojej głowy już brązu postanowiłam udać się do fryzjera. Zamarzyło mi się ombre - jasne końce, od czubka ciemniejsze, aby nie było widać odrostu.Pani fryzjerka wydawłoby się ze rozumie moje oczekiwania niestety efekt okazał się opłakany. Przesyłam zdjęcie w załączniku.Mam ponownie brąz i to ciemny!!! którego tak bardzo chciałam sie pozbyć, a efekt ombre....myślę że możecie same ocenić. Końcówki są rozjaśniane rozjaśniaczem na kolor popieaty. Efekt zupełnie nie o jaki mi chodziło. Wiem, ze baza była robiona matrixem color sync prawodpodobnie mocca nr 7, natomiast końcówki były najpierw potraktowane rozjaśniaczem. Jestem bardzo niezadowolna z efektu. Pani fryzjerka w ogóle nie posłuchała moje prośby i była zdziwona że mi się nie podoba, jednak próba poprawek u niej myślę że również zakończyłaby się niepowodzeniem. Twierdziła że zrobiła mi tak jak jej tłumczyłam, a w kolorze jaśnieszym byłabym "niedofarbowana" Chciałam zupełnie inny kolor, inny efekt. Niestety nie mogę pozwolić sobie na koleją wiztę u fryzjera, ponieważ na fryzyjera odkładałam już od czerwca....a tutaj taki efekt.Proszę o radę czy mogę coś z tym samodzielnie zrobic. Próbuję już wszystkich metod tzn umycie włosów sodą, szamponem przeciwłupieżowym. Zastanawiam się nad kupnem farby w drogerii i pofarbowaniem włosów na jaśniejszy kolor tylko boję się co może z tego wyjść. Jakie macie rady? Chciałam mieć piękne włosy, myślałam że oddaję się w ręce profesjonalistki ( Pani przytakiwała mi cały czas, że wie o co chodzi, że zrobi jak ja chcę, a efekt jest jak widać ) Załącznik 5439105

Załącznik 5439106

Załącznik 5439107

Niestety zmieniłam miejsce zamieszkania i mój wybór padł jak się okazało na bardzo nietrafny salon. Moją jedyną nadzieją jest to że kolor bazowy jest według zapewnień producenta dosć ładgodny i mam nadzieję że nie będzie taki problematyczny do pokrycia) Bardzo proszę o radę , bo jestem załamana Natmiast mój kolor przed wizytą był mniej więcej taki -Załącznik 5439113

sprawa jest bardzo prosta kup dekoloryzator np chantal

potem połóż blond farbe i po sprawie
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując