Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-26, 18:43   #4346
201611290914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 912
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jutro mam wizytę, więc wypytam się dokładnie. Będę też chciała skierowanie na krzywe cukrową i insulinową, bo wielu lekarzy widzi przyczynę m.in. trądziku nie tylko w samych androgenach, ale też w nieprawidłowej gospodarce insulinowej, a moja endo nic o tym nie wspomniała.

Z jakich powodów nie możesz stosować antykoncepcji hormonalnej?
Mam ciągłe infekcje intymne, ginekolodzy twierdzą że właśnie przez tabletki, niedobór wit. z grupy B przez co ciągle pojawiają mi się zajady, do tego stopnia że mam blizny (tutaj akurat pomaga suplementacja-tabletki osłabiają wchłanianie), problemy z trawieniem, bóle brzucha itp co też może wynikać z antykoncepcji bo ma wpływ na florę bakteryjna jelit. Dodatkowo wykryli u mnie zmianę na wątrobie, ustalono że nie jest groźna, ale nikt mi nie da gwarancji i nie wiadomo co z tym się będzie działo za x lat. W rodzinie mam przypadki zakrzepicy.
Tabletki biorę już ponad 6 lat, nie wiem jak to ma wyglądać, powinniśmy brać je do końca życia, do 50, 60tki? Czy kiedyś trądzik ustanie? Boję się jak organizm zareaguje na odstawienie jeśli kiedyś to będzie musiało nastąpić.
201611290914 jest offline Zgłoś do moderatora