Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powtórka z rozrywki-czyli wypociny PrOwOkAcJi po raz ąty:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-07, 23:03   #10
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Powtórka z rozrywki-czyli wypociny PrOwOkAcJi po raz ąty:D

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Będę szczera i powiem, jako, że liczysz na uwagi, że koleżance za mocno umalowałaś oczy. To znaczy, że cień niebieski nie jest przeznaczony dla niej, bo przytłacza jej powiekę i tenczówke. Niestety.
POza tym jak chciałas jej nałożyć cienie fiolet +złoty to trzebaby już zrezygnować z niebieskiego. I to samo w drugą stronę. Jeśli niebieski to nie fiolet, bo powieka zaczyna być przeładowana.
Kredka wewnątrz oka? Nie... to nie jest potrzebe w tym makijażu.
Koleżanka musi trochę poprawić brwi, bo są wyrwane za bardzo. Mogłas je wyrównać kredką lekko, zatuszować "poprzerywane" miejsca.

Nie obraź się, ale makijaz nie jest najlepszej jakości. Na pewno nie ten i nie taki. Cos subtelniejszego, ale wyraźnego.

Dziewczyny nie zabijcie mnie za taką ostra krytyke, ale czuję się w obowiązku powiedziec o wadach.

Pozdrawiam.
kazdy moze wyrazic swoją opinie jedenmu podoba sie to drugiemu tamto


Pomysl mocnego makijazu nie jest moj ale kolezanki sama gustuje w delikatniejszych makijazykach ale skoro kolezanka chciala ciemne oczka to jej zrobilam dziekuje za uwagi
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując