Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 14:47   #2146
maja28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

CASTING GLOSS 800 (LIGHT BLONDE)
Przeczytalam ten watek chyba w calosci, na paru innych stronkach tez. Przymierzam sie co kupienia Casting. Od paru lat na swoich wlosach ciemny blond (lub szatyn nie potrafie rozroznic) mam robione pasemka (b.jasny blond + braz). 3 tyg temu mialam pasemka i niestety fryzjerka sie nie popisala (czubek glowy jest jasny a konce ciemne, plus odrost jest w niektorych miejscach na 1.5cm, w niektorch na 0.5cm, przy glowie zwlaszcza z tylu biale placki...) Przeczekalam troche zeby nie meczyc wlosów. Ale juz dluzej nie moge...Mysle teraz o ktorym z kolorów z Casting( w koncu sa bez amoniaku wiec napewno nie niszcza tak bardzo)Mieszkam w Anglii, sa tu dostepne zarówno te ze starej serii jak i nowej Gloss.
W zwiazku z tym mam pytanie czy ktos uzywal Casting Gloss 800 (jasny blond) lub ze starej serii Vanilla Blonde? Jesli tak to na jakie wlosy i jaki byl rezultat???

---------- Napisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Zastanawiam sie czy nie zmieszac wspomnianego Light Blonde 800 z Light Brown 600.... Wiem ze blond moze nie chwycic równo, z kolei brazy lubia wychodzic bardzo ciemne...
Aj czemu nie ma sposbów zeby kiedy sie tylko chce wrocic do naturalnego koloru)

Edytowane przez maja28
Czas edycji: 2009-02-19 o 16:13
maja28 jest offline Zgłoś do moderatora