Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-19, 17:55   #419
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: najgorsze wizyty u fryzjera

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Moja przygoda trochę dobiega od przygód u fryzjera, ale jednak tego dotyczy.

Wstałam dziś z myślą - zrobię się na bóstwo! Jak postanowiłam tak zrobiłam, na włosy maseczkę z rana, a po 12 poszłam do kosmetyczki na brwi(henna+regulacja). W dwóch kolejnych zakładach kosmetycznych nie mieli dziś dla mnie czasu i wtedy padłam na pomysł!
Raz widziałam jak zabiegi z brwiami robiła moja sprawdzona fryzjera, więc pomyślałam, spróbuję.
Poszłam wiec pierwszy raz w życiu an farbowanie brwi do fryzjerki. I to był 1 błąd...
Dziewczyna na stażu przywitała mnie i powiedziała aby zaczekała. Zdziwiłam się, bo zazwyczaj jak wchodziłam do gdzieś stała ta fryzjerka która mnie najczęściej ścina czy farbuje, ale siedziałam dalej. (błąd 2)
Okazało się, że tej Pani nie ma, jest na urlopie, ale może mnie przyjąć właścicielka. Pomyślałam, a co mi tam, to tylko brwi - trzeci błąd!!
Właścicielką okazałą się 60-paro letnią Panią z trwałą na głowie.
Posadziła mnie przy zwykłym fotelu złapała mnie za brodę i wygięła maksymalnie do tyłu. W tej pozycji siedziałam z 15 minut, aż mi kark zdrętwiał całkowicie.
Najgorszy był jednak efekt końcowy!!
Patrze w lustro i nie chce wierzyć! Brwi były czarne (jestem blondynką i chciałam lekki brąz, małe przyciemnienie), skóra pod brwiami czarna. Całość wyglądała strasznie! Takie dwie placki czarne nad oczami.
A kształt - litości!! nie dość, ze jakieś zaokrąglone dziwnie to jeszcze grubo przy wewnętrzych końcach, a zewnętrzne ledwo widoczne kreski.

Myślałam,że spadnę z krzesła! W domu na szczęście trochę uratowałąm sytuacje, brwi zmniejszyłam (odchudziłam), skórę pod brwiami domyłam. ale nie zmienia faku, ze są czarne jak smoła.
Przy jasnych włosach, bladej karnacji - wyglądam dziwnie

Jedyny plus,że bardzo mało mnie kosztowała ten cały zabieg.
Wniosek - nawet brwi nie można farbować u takich starszych specjalistek od trwałych.
na szczęście kolor niedługo Ci zejdzie. Ja niestety naturalnie mam czarne brwi mimo iż jestem blondynką o jasnej karnacji
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując