Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Mary Kay
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-28, 15:08   #15
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Mineralny Podkład Pudrowy Mary Kay

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent
Czyli jednak nie myliłam się, że działa podobnie jak avon czy oriflame
Mozna rzec,ze identycznie bo kosmetyki sa tak samo sprzedawane przez Konsultantki.
Mialam okazje byc na jednym takim spotkaniu i bylam mocno zdegustowana poniewaz odnioslam wrazenie,ze to niczym sekta....Panie prowadzace nie daly dojsc do slowa aby mozna bylo poprowadzic dialog i caly czas zapewnialy,ze marka MK to najlepsze cudo na rynku.


Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent
Ja patrzę na to chyba trochę inaczej: lepiej dmuchać na zimne. Może i nie każdemu talk szkodzi ale mimo wszystko jednak dość sporej ilości osób. Kiedy zostałam "mineralnie" uświadomiona wolę zmiejszać ryzyko.
Masz racje,ze warto dmuchac na zimne ale warto pamietac,zeby nie popadac ze skrajosci w skrajnosc
Pomimo,ze patrze na sklady to zwracam takze uwage na walory uzytkowe-znam swoja cera dosc dobrze i wiem,ze nie wyrzekne sie pewnych ulubiencow;-)
Mineraly sa swietne ale przekonalam sie,ze nie kazda mieszanka zyskuje moje uznanie wiec dalej to kwestia bardzo subiektywna.


Cytat:
Napisane przez Vril
Nie ma niestety miedzynarodowych wytycznych odnosnie kosmetykow mineralnych i na tej podstawie kazdy trwa we wlasnym widzi-mi-sie, a producenci to wykorzystuja. Kosmetyki mienralne sa zdrowsze dla skory ale to czym kosmetyk mineralny jest i o jaki dokladnie schemat chodzi, to juz kazdy milczy. My stosujemy tutaj ortodoksje ale wiekszosc znajaca temat tylko powierzchownie wpada w pulapke tego, co my nazywamy pseudomineralami. Dopoki nie beda wyznaczone sztywne wytyczne dla tej kategorii kosmetykow, wolna amerykanka bedzie kwitla w najlepsze.
Dokladnie
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-08-28 o 15:18
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując