Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-04, 09:11   #1107
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię, robienie podkładu też trochę jednak daje w kość włosom. Ja również z tego jednak rezygnuję ale w sumie dlatego, że bardziej podoba mi się efekt po poprzednich moich farbowaniach.
Próbuj belle color myślę, że fajnie wyjdzie w końcu tyle osób go sobie chwali A znalazłaś ją w ogóle gdzieś?
no właśnie, a poza tym muszę nauczyc się sama farbowac włosy, bo jak na razie robi mi to mama, a jak chce urządzac takie kombinacje to ona się trochę denerwuje dlatego muszę nauczyc się sama
tak znalazłam, jest u mnie w takim małym sklepiku i jak powiedziałam sprzedawczyni, że słyszałam że tą farbę wycofują, to zrobiła wielkie oczy i powiedziała, że u niej jest cały czas także mam ją na miejscu...
tylko zastanawiam się czy użyc belle color 111 czy garnier nutrisse 101...nie wiem, jakoś wydaje mi się, że ta modelka z drugiego zdjęcia ma blond podchodzący pod beż. jak myślisz?? bo ten jej kolor jak sobie porównywałam z paletą goldwella topchic to idealnie pasował do odcienia 10BN albo 10BS(a ten kolor z goldwella strasznie mi się podoba) zerknij proszę. http://www.motoallegro.pl/item983745294_983745294.html tam jest na samym dole
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora