Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-13, 17:08   #2589
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
eNchaNted podoba ci sie ten kolor? O to dziekuje ale ja sie chcialam go pozbyc hehe
Ja wlosy robilam rozjasniaczem ale stwierdzilam ze sa za jasne i najpierw przyciemnilam je ta farba z garniera - daje fotke.
Ale wyszly mi dosc mocno ciemne wiec zeby je rozjasnic to dalam farbe z loreala jasny blond (niestety pudelko juz wyrzucilam) i troche mi te wlosy rozjasnilo na szczescie.
samym lorealem na pewno nie bedzie takiego efektu.
Ja juz wloskow nie bede na razie meczyc. Poczekam na odrosty i potem moze nadal bede szukac jakies fajnej farbki blond :P
Tak jeanette podoba mi się gdybym taki miała nic bym z nim nie robiła ale wiadomo, to już zależy jak się w nim czujesz Jak uważasz, że za szaro, to weź ten szampon przeciwłupieżowy i tak jak Dziewczyny Ci polecały szoruj aż troszkę zejdzie
Ja szukam jakiejś jednej konkretnej farbki.. dwóch nie nałożę, bo chyba włosy mi wyjdą w najlepszej kondycji to one jednak nie są..ale jak już je malne to maseczki idą w ruch pełną parą


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Właśnie tak mi się zdawało ze to viking był...ale ja do końca w lorealu się nie odnajduje, ale pamiętam że jeszcze 5 lat temu sama je oglądałam i pare kolorów na pasemkach mi się podobało.
Zieleń ci po 100 nie wyjdzie, bo ona jest naturą.
A jak będzie za szaro to weź pod uwagę że kolor i tak się dopłucze do jasnego popielatego blondu- popatrz na moje fotki- tydzień minął i czy widać że miałam na nich popiel szary? są jasne w chłodnym odcieniu.

o tych farbach cameleo kompletnie nic nie słyszałam
jak się dowiem dam znać.

Enchanted niedobra dziewczyno nie rozpieszczajcie mnie tak komplementami bo się rumienię
Jadę jutro lub w niedzielę pooglądać farbki i chyba już definitywnie się na coś zdecyduję Na 100 mi zieleń nie wyjdzie a na tych moich końcach? (wcześniej miałam pasemka robione rozjaśniaczem jakiś czas)
No rzeczywiście, masz jaśniutki - nawet bardzooo jaśniutki chłodny odcień
Cameleo to chyba mało osób kupuje, może to lipa jakaś
Aaa dzwoniłam do Rossmanna i co się okazało? Mają te Londy nowe więc je oczywiście też obadam i zobaczymy którą w koszyk zapakuję

Ee tam rumieniec śliczny przecież Dzięki jeszcze raz za wsio


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
przepraszam, ze wtrace ale czytalam o tych farbach cameleo w 1-ej czesci tego watku, dziewczyna nawet wklejala fotki, sa dostepne w kauflandzie, kosztuja grosze ale podobno blondow nie ma w sprzedazy juz, tak przynajmniej pisaly dziewczyny jakis czas temu.
O to dziękuję Ci za informację Teraz przynajmniej już jedna farbka mi odpadła z dylematu

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-08-13 o 17:14
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora