Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-25, 11:40   #4879
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez dorotkam Pokaż wiadomość
czytałam czytałam
ale jak dla mnie ktora nigdy nie używała fluidów i pudrów
a teraz z wiekiem wydaje mi się że powinnam a zwłaszcza oglądając zdjęcia przed i po waszych makijaży nawet przy naturalnym to dla mnei szok
i wkręcić sie w temat to dla mnei szaleństwo zapamiętać nazwy co do czego i po co jest
jak czytam że zasosowano tutaj to a tu tamto do zrobienia makijażu to normalnie niewiem gdzie ja bym pomieściła to wszystko
ożesz tyle lat na świcie a ja tak mało się znam na tym
a zaczełam najpierw od opini waszych co lepsze i dla kogo ale pogubiłam
to zaczełam od cen ale też się pogubiłam
teraz zacznę od Everyday Minerals
przynajmniej jakiś początek później jak sie wkręce zacznę kombinować
dzięki wielkie
Taaa, ja też na początku byłam tym całym mineralnym światem ciężko przerażona ale powolutku, powolutku, tu wątek, tam przeglądanie stronki, do tego testowanie i ogarnęłam Miałam chwile zwiątpienia ale teraz już nie wyobrażam sobie powrotu do fluidów


Cytat:
Napisane przez Yazan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co robię źle? Mam bazę Gosha Velvet Touch, na którą kładę filtr Lirene 30 (mineralny), dopiero potem podkład z EDM. Za każdym razem filtr roluje się na buzi i muszę wszystko zmyć, by nałożyć ostatecznie sam filtr. Nie chciałabym rezygnowac z bazy, bo twarz mi się świeci niemiłosiernie (pewnie przez ten filtr). Dziś zmieszałam Gosha z żelem hialuronowym i guzik to dało. Filtr zaczął się rolować przy nakładaniu, więc nie było szansy, żeby na to nałożyć podkład. A może jednak zrezygnować z bazy i kłaść minerały na filtr? Dodam tylko, że nie używam kremu nawilżającego, lecz po przetarciu buzi hydrolatem kładę sreum flavo z BU.
Obawiam się, że winowajcą jest filtr. Osobiście nie używam, ale wiem, że to on przysparza dziewczynom najwięcej problemów z trwałością i jakością makijażu. Niestety mało który współgra z minerałami... ale są takie poczytaj odpowiedni wątek.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora