Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Lumiere:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-09, 12:22   #2481
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;21954700]jest wątek "biblioteka kolorystyczna", tam można wklejać czego się używa z poszeczególnych firm, swatchować itp. Przecież nie trzeba porównywać z fluidami, np post Is jest całkowicie mineralny [/QUOTE]

tak ttylko owy watek polega na porownywaniu z fluidami w ktorych przekppac sie jest ciezko i jak nawet wyszukiwarke uruchomie to zamiast znalezc mi kolory podobne do "x" wyszukuje :" jasniejszy od x","ciemniejszy od x" niby x ale jeszcze nie to..." itp w efekcie nie znalazlam zupelnie nic i poszukuje w ciemno przydatny watek ale dla nowych co dopiero zaczynaja przygode z mineralami, dopiero odstawiaja plynne podklady i nie maja punktu zaczepienia. ja juz dluugo nie uzywam fluidow, przestalam sie opalac , inna pielegnacja do tego jestem po kuracji izo to tez mi sie cera pozmieniala i gdybym nawet pamietala co uzywalam by bylo ciezko z kolorem;( kiedys chcialam stworzyc watek dla "zaawansowanych" w ktorym bylyby listy ( bez zadnych "niby to ale jednak nie"," podobny ale nie do konca") np: edm- to ,to ,to , lumiere- to i to, meow- to .




co do lumiere wlasnie czekam na swoj big lmw i rozyk autumn;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora