Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-05, 23:54   #867
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jeżeli bardzo zależy ci na kryciu to masz dwie możliwości:
- kupić mocno kryjący podkład
- kupić średnio bądź mało kryjący podkład i używać dermacol na przebarwienia

Ja chyba bym polecała wersję drugą imo skóra lepiej wygląda gdy jest nałożone na nią "mniejsze krycie", szpachlę wtedy będziesz mogła walnąć tam gdzie jest to niezbędne.

211 to wpada w róż nie?
Z matujących podkładów miałam tylko jeden, bo mimo tego, że mi też się skóra trochę przetłuszcza to strasznie nie lubię matu na twarzy... (Catrice Infinite Matt)
Ale, znowu, zamiast kupować podkład bardzo matujący ja bym postawiła na matowienie pudrem

Podejrzewam, że może być Ci polecony podkład Revlon Colorstay. Ja takiego nie miałam, to i nic powiedzieć o nim nie mogę...
Niestety z mojego doświadczenia nic nie wyniesiesz ciekawego dla siebie, mam zupełnie inne wymogi co do podkładu, ale z pewnością ktoś inny pomoże
Tak, tak! Polecam wybrać mniej kryjący pokład, a punktowo zakrywać wszystko Dermacolem, bądź innym korektorem. Z doświadczenia wiem, że Dermacol jest świetnie kryjący, jednak u mnie na buzi ważył się w ciągu dnia i poprawki nie były możliwe, więc poszedł w odstawkę. Polecam jeszcze jeden trik, który wzmacnia krycie. Po oprószeniu twarzy pudrem biorę mały pędzelek (taki do rozcierania ceni) i nakładam dodatkowo pudru, ale tylko na miejsca wymagające krycia (no i oczywiście nie mówię tu o pudrze transparentnym). Nie ma sensu katować twarzy ciężkimi podkładami, jeśli ma się tylko kilka przebarwień
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora