Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-07, 08:28   #2928
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez k4te Pokaż wiadomość
Cześć, czytam sobie to wszystko o pielęgnacji włosów i moje wątpliwości się mnożą Przywiało mnie na ten wątek, ponieważ też prostuję włosy, tyle tylko, że ja nie używam prostownicy, a prostuję na grubą szczotkę i suszarkę - i stąd też moje pytanie: czy myślicie, że takie prostowanie na szczotkę mniej niszczy włosy niż prostownica? Wiem oczywiście, że na pewno też im to nie służy, ale może przynajmniej jest to trochę lepsze niż prostownica?
Prawdę mówiąc chętnie bym rzuciła to całe prostowanie w cholerę, ale póki co raczej nie ma to szans, moja obecna fryzura nie nadaje się do pokazywania jej w stanie naturalnym, szczególnie, że to co mam na głowie reprezentuje wszelkie możliwe formy skrętu - od niemal prostych z tyłu, do pudla na skroniach i nie wyobrażam sobie tak z tym chodzić
oczywiście, że mniej niszczy przecież prostownicą jeździsz bezpośrednio po włosach w makabrycznej tempertaturze ;/ a suszarkę masz oddaloną trochę od włosów, ja tak układam włosy, suszę zimnym nawiewem lub ciepłym, ale nigdy gorącym, moje włosy są sto razy lepsze odkąd rzuciłam pro
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora