Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-14, 22:54   #3784
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
-> Mmedeah88
Właśnie zjadłem kolację ale we Wro wiszą bilboardy... a przynajmniej wisiały z hasłem "żyj aktywnie - miasto w formie"... A ja przeczytałem "żryj aktywnie - miasto w formie" I się zastanawiałem kto wpadł na taki pomysł takiej reklamy...

Kupiłem krem do rąk garnier z olejkiem z kolendry i gliceryną Fajnie pachnie i nawet szybko się wchłania
Jutro zobaczę

Róziowy krem

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
mam też ową Alterre z pszenicą, ale ona ma tez dość silny detergent coś jak SLS... Nie znalazłam szamponu dla siebie jeszcze... Myję odzywką i to lubię a raz na jakiś czas Alterra, a jeszcze rzadziej raz na jakiś czas Joaśkę jakąś z SLS dla oczyszczenia.

Joaśki Naturie są the best. Niemal wszystkie! Tanie, dobre, dość lekkie. Tylko czerwona ma parafinę zdaje się więc może puszyć, a po tej z miętą Malince chyba było chłodno w głowę... (sama nie wypróbowałam tej w końcu). Za to mam i z lnem i z cytryna i z pokrzywą
Czerwoną tez gdzieś mam...
Myślałam, że do SLS i SLES podobny jest tylko ALS... Posprawdzałam składy, doczytałam, że glutowato-galaretowata konsystencja i zrezygnowałam z Alterry

Ja obecnie mam babuniową Joaśkę z miodem i mlekiem, ale już się rozglądam za następną.

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Leżę w stosie chusteczek, z zawalonymi zatokami, bolącym gardłem i praktycznie niesłysząca, a tu Ruda tak mało spamuje!
Jeszcze na wpół do ósmej do pracy..
Lekarka mnie nie chciała przyjąć, bo stwierdziła, że skoro przyszłam o własnych siłach, to widocznie nic mi takiego nie jest.
Wolnego wziąć nie mogę, wyglądać jak kupa i pociągać nosem też nie bardzo
Ja się chyba targnę
Kolejna załatwiona...
Zdrówka życzę
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Koleżanka mi stwierdziła zapalenie oskrzeli, ale wolę z lekarzem skonsultować
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Dla tych które nie widziały na blogu przedstawiam arbuzy


Idę spać... Dobranoc
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora