Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyk na porost i wzmocnienie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-08, 12:55   #11
Katarzyncia23
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyncia23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyk na porost i wzmocnienie rzęs

Ja używam Revitalash od ponad 4 miesięcy. Wcześniej miałam niesamowicie zniszczone rzęsy po przedłużaniu - były rzadkie i krótsze niż dolne. Obecnie mam gęste i bardzo długie. Jest to z pewnością zasługa odżywki, bo nigdy nie miałam dłuższych. Koleżanki pytają się mnie czy znów przedłużam, a ja mogę z dumą poszczycić się moją nową naturalną firanką.
Używałam odżywki codziennie wieczorem, konsekwentnie przez 4 miesiące. Zdarzyło mi się, że ominęłam kilka pojedynczych dni, ale widać nie wpłynęło to na działanie Revitalash.
Obecnie odżywka kończy mi się. Tym razem zakupiłam Beautylash, który podobno działa tak samo a zapłaciłam za niego ok. 90zł a nie 250 jak za Revitalash. Nie wiem niestety jaka jest jego skuteczność, nie znalazłam wielu komentarzy, będę próbowała dla podtrzymania efektu firanek.


Aha - dopisuję :

Myślę że pierwsze rezultaty można zobaczyć po ok. 8 tygodniach stosowania, 4 tygodnie to za mało. Ja niestety musiałam czekać ok. 3 miesięcy żeby moje rzęsy znów ładnie wyglądały, bo były w fatalnym stanie i chyba te uszkodzone musiały wypaść żeby zastąpiły je zdrowe. Teraz natomiast są piękne. Nie wierzyłam w tą odżywkę, byłam wiele razy zniechęcona stosowaniem, ale jak już kupiłam za tak ogromną kwotę to postanowiłam zużyć i rezultaty są - powalające.

Efekty uboczne :

- trochę podrażnione oczy, wrażliwe na światło (w trakcie 4 miesięcy zdarzyło mi się to ok 3-4 razy, ale nie tylko na początku stosowania, więc nie wiem od czego to zależy, może to nie wina odżywki - nie jestem w stanie stwierdzić tego w 100 %)

- nie zauważyłam ściemnienia powieki w miejscu stosowania, ale mam makijaż permanentny w związku z tym itak mam tam czarny barwnik,

- nie zauważyłam zmiany zabarwienia tęczówki,

Edytowane przez Katarzyncia23
Czas edycji: 2012-05-08 o 13:01
Katarzyncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując