Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik
Wątek: Trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 07:25   #548
Sunflowerka
Raczkowanie
 
Avatar Sunflowerka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 38
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Ja byłam kiedyś u dermatologa i Pani powiedziała mi,że nic mi nie będzie przepisywać, tylko kazała myć twarz szarym mydłem- niczym innym. No i tak robiłam. I co !? i nico. Jeszcze gorzej było. Twarz przesuszona.. ehh.. Już do niej nie chcę iść a innego dermatologa tu nie ma.. Już nie wiem co mam robić. Mam 17 lat... Najlepsze lata w życiu (ponoć). A ja ciągle w tej samej fryzurze... ciągle grzywka na czoło.. żeby nie było widać tych świństw. Mam już dość czasami... Patrzę w lustro i płakać się chce... Łazienka pełna różnych specyfików, a żaden nie pomaga.. żaden !
Dużo to już było napisane o tym jak lekarze potrafią olewać pacjentów :/ współczuję. Ale pociesze cie, że masz jeszcze przed sobą naprawdę kilka dobrych tych najlepszych lat w życiu Ja od 12 roku życia tak nnarzekałam (wtedy zaczął się trądzik) i co roku mi się wydawało, że to właśnie teraz piękna cera jest mi najbardziej potrzebna. A prawda jest taka, że piękna cera potrzebna jest zawsze Mam nie cale 24 i się ciesze, że trądzik powopli przechodzi i że jeszcze troche z tych wspaniałych lat życia będzie z ładną buzią.
Sunflowerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując