Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 05:14   #4122
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ja niestety też mam sporo tego dziadostwa, i to od dawna. I ponieważ jak do tej pory nic mi nie pomagało wzięłam się za taką armatę :
http://www.strivectin.com/eye-concentrate.html

może tym je choć trochę pokonam ))
ja mam ciekawe doświadczenia z tym kremem -ok 4. lata temu poleciła mi go dziewczyna w S. i dała dużą próbkę na zachętę (jeszcze stara formuła). Więc przeprowadziłam eksperyment - smarowałam się tą próbką pod prawym okiem przez ok. 3 tygodnie i byłam zachwycona efektem - bo smarowana skóra była w o wiele lepszej kondycji, niż smarowana innym kremem Serio. Oczywiście kupiłam tubkę. Zastosowałam proces odwrotny (żeby wyrównać stan skóry najpierw smarowałam się pod lewym okiem tylko, potem krem zużyłam pod oba,i nic. Nic już nie drgnęło. Do tej pory mam zróżnicowane zmarszczki pod oczami - pod prawym mniej. Potem przeprowadziłam śledztwo, które wykazało, że być może do testerów ładują nieco inny preparat w pudle przychodzą bowiem kremy i specjalnie oznakowane kremy testerowe

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40514417]

Nie o tym kwasie byla mowa . Ja ma Biomak od Ciebie.
Fajnie, bo nie wysusza, ale jako kwas to slabiak.[/QUOTE] a no zapomniało mi się, bo moje doświadczenia z tym kwasem zakończyłam na zakupie. Nie testowałam, także zupełnie mi wyleciało...

Bosz, Dziewczyny, nie śpię od godziny
Alergia atakuje, głowa mi odpada
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora