Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-26, 22:54   #1569
Angela681
Raczkowanie
 
Avatar Angela681
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 220
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Drogie Wizażanki, może i dla mnie znajdziecie odpowiedni podkład, bo do tej pory nic nie sprawdziło mi się na tyle, by zostać ze mną na dłużej

Mam skórę mieszaną ze skłonnością na suchą. Trądziku nigdy nie miałam, większych problemów z cerą również nie miewam, jednak moją zmorą są straszliwe czerwone przebarwienia. Już naturalnie moja skóra, choć raczej w oliwkowym odcieniu, rumieni się na policzkach i brodzie. Kiedy jest mi ciepło (czyli większość doby, jestem wyjątkowo "rozgrzaną" osobą ), kiedy się denerwuję, czy zawstydzę, przybiera to bardzo intensywny czerwony kolor i czuję się z tym bardzo niekomfortowo.

Szukam podkładu, który będzie w stanie zakryć te przebarwienia na dłużej, ale też nie będzie mega ciężki. Od jakiegoś czasu dość lubiłam się z Affinitonem, jednak w tych cieplejszych dniach po kilku godzinach całkowicie spływa z mojej twarzy

Będę ogromnie wdzięczna za jakiekolwiek rady i sugestie. Może dobrym wyjściem byłaby jakaś fajna baza? Pomóżcie!
__________________
KSIĄŻKI DO WYMIANY
Angela681 jest offline Zgłoś do moderatora