Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-26, 10:42   #3198
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego jeszcze nie mam swojego słoja ale może kiedyś...
przyznaję, mimo iż świece są dla mnie piękne cudne itp to mogą sprawiać kłopoty

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Nie mam ani jednego kominka w domu;/ Czyli najlepiej brać świeczkę?
oj kominek to nie problem ja mam z yankee, wcześniej kupiłam w empiku i ten był badziewny bo miske miał nisko osadzoną i płomień od środka strasznie go kopcił poza tym rozszczelniał się i zaśmierdł mi wszystkimi woskami, jak paliłam to była mieszanka 1000 zapachów wywaliłam do kosza i kupilam z yankee- ten jest oki

co do wosków- super bo możesz wypróbować bez żalu większość zapachów, jak mi się jakiś nie podoba bardzo - oddaje Siostrze albo wyrzucam i tyle

ze świecą już tak łatwo nie jest, najgorsze to wtopić 100 zł i stwierdzić, że jednak to nie to, dlatego jak kupuję świecę to zastanowię się milion razy czy oby ten zapach będę w stanie wytrzymać na 150 godzin palenia świece starczają mi na bardzo długo, przyjemnie się je pali, wizualnie wyglądają bosko i uwalniają taką samą "porcję" zapachu, czyli intensywnie przez cały czas palenia

z woskami czasem jest łatwiej, jak musisz wyjść itp gasisz kominek i tyle a ze świecą już musisz czekać żeby rozpaliła się do ścianki

gdyby ten "byznes" świecowy był tańszy - wolałabym świece
ufffff ale się napisałam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2015-01-26 o 10:44
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora