Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-21, 14:30   #1077
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Padam, kobietki padam.
Czekało mnie dziś mycie okien, ale widzę, że chociaż pogoda się zlitowała i siarczysty deszcz zrobi to za mnie. Jeśli taka pogoda utrzyma się do Świąt, to istnieje szansa, że nikt nie zauważy ani kurzu, ani smug. Taaa... marzenie.

Sylwuś, dzięki serdeczne za życzenia
amyz, gdyby nie mała rozpusta w SP, byłabym o 50 zeta bliżej do jacobsowej palety. Ale... będzie dobrze. Jestem kobietą z ambicjami i mam swoje cele. Kosmetyczne cele.


Cytat:
Napisane przez your Angel;53868350[B
]Ja jestem fanką książek i gier planszowych albo takich zabaw manualnych[/B] W Empiku jest półka z tego typu produktami - np. zestaw do samodzielnego zrobienia masek zwierzątek, coś w tym stylu.
Jest też mnóstwo mądrych książek dla takich maluchów.
Ogólnie coś rozwijającego

Bardziej siedzę w chłopięcych klimatach. Mój dwulatek oszalał wczoraj w sklepie dla zestawu narzędzi. Bawił się nimi cały wieczór, zasnął z wiertarką w łapce i ledwo się rano obudził, to pobiegł do reszty młotków i piły
Może zrób listę 1o rzeczy i niech z niej wybierze 1?
Ja też, ja też! Graba.

Jakie to urocze. To się nazywa prezent trafiony w 10!.



Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no niestety umęczyła mnie ta kobieta strasznie ale na szczęscie jeszcze tylko przeżyć z nią wigilię i spokój na parę miesięcy
W takich momentach Przyszły-Niedoszły posiesza mnie słowami
A może nie przyjdzie?

Myśl o przyjemnościach. Poświątecznych wyprzedażach i takich tam.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A jakby ktoś widział jednego z tych Mikołajków to wyślijcie go do mnie :brzyda l:
Ale goli jak święcitureccy są.
W dodatku same Brzydale.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora