Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-12, 22:40   #4005
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wiem, wiem Ale nie chcę nic drogeryjnego - za duże mam zapasy z S , zresztą podkłady z drogerii mi nie pasują Używałam ostatnio w gimbazie i ciężko mi było dobrac kolor - zazwyczaj najjaśniejszy jest różowy i to często wcale niezbyt jasny Potem stosowałam tylko BB creamy azjatyckie (polecam - chyba do tego wrócę ) i z "wyższej półki"
Od wtedy się troche zmieniło w tej drogeryjnej kolorówce (chociaż w sumie ja to nie wiem ile masz lat )

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja bym na to nie wpadła, że w ogóle można tak zrobić Jakieś niedorzeczne mi się to wydaje - a w Rossmannie, gdzie mowa o pomadkach za kilka zeta, to już w ogóle
Ktoś plote puscił i sie rozsiewa potem
Tak jak mój Tż sie uparł kiedys ze Blingun "ułanbator"( nie mam pojecia jak to sie pisze) to dziewczyna z rodziny zastępczej po zmianie płci Nie szło mu wogóle przetłumaczyć, ze to nie prawda, dopiero jak się gdzieś pojawiła w celebrity show to dopiero doszło do niego, że to nie prawda
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora