Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-05, 15:15   #765
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
A ja mam beznadziejne paznokcie... Nie dość, że mam suche skórki wokół paznokci i brzydkie, same paznokcie są nierówne i jeden jest mniejszy od drugiego (np. na szerokość), albo jeden rośnie mi zaraz przy czubku palca, a inny trochę niżej. Jak tylko zdobędę aparat, to wkleję zdjęcia i same ocenicie ;/ I przy okazji może mi ktoś pomoże, bo często mam takie skórki wokół paznokci że WSTYD ;/
Na skórki polecam oliweczkę!(kupisz w każdej drogerii ) i po problemie a nawet jak nie masz w tej chwili w domu to posmaruj pazurki zwykłą oliwą z oliwek nie zaszkodzi a pomoże Powinnaś tez często wsmarowywać w rączki z większym uwzględnieniem paluszków(pazurków) kremy z witaminami.
Co do szerokości to można ją zawsze troszkę skorygować pilniczkiem.
Jeśli wrzucisz dobre zdjęcie które będzie obrazować Twoje problemy to chętnie pomogę na ile będę potrafić oczywiście
Poza tym dziewczyny już miały podobne problemy z pazurkami które rosną krzywo. Użyj wyszukiwarki napewno coś znajdziesz

Cytat:
Napisane przez ImmortalStar Pokaż wiadomość
Nie martw się, moje paznokcie też nie są idealne, jeden mi krzywo rośnie i nie wiem co z tym zrobić...i na dodatek szybko sie rozdwajają...
Na rozdwajanie polecam olejek rycynowy. W każdej aptece po ok 2zł można nabyć. I papaj dużo galaretki
Polecam też wątek "Sposoby babuni na mocne paznokcie"

Cytat:
Napisane przez michasiapio Pokaż wiadomość
a to moje, wklejam juz drugi raz
Ślicznotki

Cytat:
Napisane przez zulcia1981 Pokaż wiadomość
Jak nie zapomne pstryknąć zdjęcia, to włoże dzisiaj moje niepomalowane pazurki, bo i tak muszę dzisiaj zmyć stary i zroić nowy wzorek. Do zobaczenia
Czekam z niecierpliwością
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora