Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-14, 19:08   #382
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
mala aktualizacja... bo chwilowo jakos nic nie kusi ... Clinique z wymianki do testowania ... i ostatnio popchnelo mnie w kierunku lakierow ... ale przynajmniej znalazlam KWC... pokochalam lakiery Diora ...
melduje sie cos ostatnio nie uczestniczylam w tym watku ale juz jestem(nie mylic z odwykiem) desti jak zwykle piekna aktualizacja az me oczy zablyszczalyn widzac ten ciemny lakier

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kitek85 Pokaż wiadomość
witam moje drogie
tutaj jeszcze nie byłam postanowiłam podzielić się z wami moją kolekcją a więc do rzeczy:
na zdjęciach znajdują się
1. błyszczyki i pomadki
2. podkład, pudry, róż, tusze do rzęs, korektor i baza pod cienie
3. eyelinery, kredki do oczu i cienie
4. cd. cieni- w większości paletki (na samej górze Peggy Sage, poniżej kremowe cienie Oriflame, obok fiolety z No 7, później Claire's i na samym dole Inglot)
5. paleta 120
6. mój prezent od mikołaja czyli zestaw pędzli oraz 3 pędzle których używałam dotychczas

to tyle muszę przyznać, że mój kufer(ek) pęka w szwach nie myślałam, że mam tego aż tyle... dopiero jak zaczęłam wyciągać... no i czekam jeszcze na kosmetyki ale to wkleję aktualizacje jak już przyjdą
WOW ale kolorowooo,widze ze wizaz wzial gore gratulacje
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując