Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-07, 16:55   #52
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
O, dziękować Agusiaki pamiętasz może jako to poziom? Bo wyglądają na bardzo ciemne, czy to 5? Czy już 4? Nie miałam pojęcia, że byłaś brązowa! Tak się zafiksowałam na twoich rudościach!!!

viki1988
Dziękuję za odpowiedź. Już właśnie chyba słyszałam, że Wella wychodzi ciemno, zresztą tutaj na Wizażu widziałam zdjęcia dziewczyny, która farbowała poziomem 7 i w zasadzie to miała włosy ciemniejsze niż ja teraz po 6

Ja już od paru lat farbuje profeskami, więc jestem zaopatrzona w pędzelki, miseczki, miareczki itd... Co do mieszania odcieni - uwielbiam! Niedawno miałam rude włosy i wtedy namieszałam się jak dzika, czułam się jak młody alchemik Teraz tego nie robię tylko dlatego, że kolor którym farbuję podoba mi się taki, jaki jest - choć nie wiem jak długo wytrwam i pewnie zapragnę coś tam do niego dodać ;P
Moje pytanie o Wellę było takie orientacyjne, bo akurat tymi farbami nigdy nie malowałam włosia, póki co mam swoją ukochaną Vitality's i pozostanę jej wierna.
A no i ja używam wody 6% bo nie chcę wracać do bardzo ciemnych włosów ani też mieć smoły na długości
A no widzisz, jak robisz 6% to też Ci jaśniej wychodzi niż mi, bo robię na 3%
Ja zaczełam mieszać właśnie dlatego że minusem Welli jest niestety ograniczona paleta kolorów...
A co to z farba Vitality's?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując