Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Shellac- rewolucyjna nowość
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 16:39   #612
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Kosmetolog75 Pokaż wiadomość
Shellac jest bardzo dobrą hybrydą ale cena jest po prostu zaporowa jak na pojemność 7,3ml . Jako alternatywę mogę polecić KABOS, również oryginalną hybrydę ale w dużo przystępniejszej cenie za 16ml :

http://pczk.com.pl/sklep/stylizacja-...k-kolorow.html

Shellac-a możesz nabyć w bardzo przyzwoitej cenie tu: www.sklep.csmoon.pl

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
też tak mysłałam jednak dając mniej nadal sie "marszczyło"... nie wiem może nadal daję go za dużo? Sprawdze Dziękuję

prosiłabym jeszcze, żebyście wypowiedziały sie na temat przemywania warstw (tak samo jak w żelu 3-fazowym?) i długości utwardzania w lampie (chociaż wiem, że taka informacja jest na opakowaniu). Byłabym wdzięczna

Pozdrawiam
Moja Droga
utwardzanie:
1. baza 10 sek
2. kolor 2x 2 min
3. top 2 min

Shellac nie lubi ciepła, więc im dłuższe utwardzania tym większa temperatura w lampie i tym samym może się marszczyć.
Jeżeli przy cienkim nakładaniu produkt dalej Ci sie marszczy najprawdopodobniej przyczyną będzie zła kondycja żarówek w lampie.
Radzę wymienić i wtedy powinno być ok

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Patulka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, no pomóżcie, bo już siły nie mam.. Co jest z tym kolorem RED BARONESS? Uwielbiam go, a NIGDY jeszcze nie udało mi się go założyć poprawnie... taka jego uroda? czy źle coś robię? A mianowicie, po nałożeniu 2 warstw, topu, jak przemywam to zostaje mi kolor na waciku, a warstwa jest matowa. Nadmieniam tylko, że z zadnym innym kolorem Shellac'a nigdy nic takiego mi się nie działo. Czy to akurat ten kolor jakiś kapryśny jest? czy może coś źle robię? Zmatowiony kolor i odbarwienie na waciku z cleanerem
Patulka
a czym przemywasz ostatnią warstwę czyli TOP???
Po utwardzeniu topu nie ma znaczenia jakiego koloru użyłaś, top go przykrywa i to on odpowiada za połysk.
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując