Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Shellac- rewolucyjna nowość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-07, 17:43   #613
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez AsiaSzeremeta Pokaż wiadomość
Shellac-a możesz nabyć w bardzo przyzwoitej cenie tu: www.sklep.csmoon.pl

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------



Moja Droga
utwardzanie:
1. baza 10 sek
2. kolor 2x 2 min
3. top 2 min

Shellac nie lubi ciepła, więc im dłuższe utwardzania tym większa temperatura w lampie i tym samym może się marszczyć.
Jeżeli przy cienkim nakładaniu produkt dalej Ci sie marszczy najprawdopodobniej przyczyną będzie zła kondycja żarówek w lampie.
Radzę wymienić i wtedy powinno być ok

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------


Patulka
a czym przemywasz ostatnią warstwę czyli TOP???
Po utwardzeniu topu nie ma znaczenia jakiego koloru użyłaś, top go przykrywa i to on odpowiada za połysk.
Dziękuję a przemywacie dopiero po top czy pomiedzy gdzies tez? ja nakladam jedna warstwe koloru bo robie french i nie potrzebuje takiego krycia i zastanawialam sie czy po kolorze nie powinnam przemyc aby jakos nie rozmazac malowanego frenchu czy cos?

moze faktycznie warto wymienic lampy? bo sumie to ciezko okreslic kiedy lampy sa juz do wymiany...

@Patulka ja tez mam matowy gdy przecieram kolor natomiast po top jak przemyje jest juz jak szkielko dlatego nie wiem czy w ogole warto przemywac kolor

@Sabina_32 dziękuję za link Przydatne. A i same lakiery wezme pod uwage

buzka!

Edytowane przez justaa_
Czas edycji: 2012-09-07 o 17:46
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując