Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-25, 13:19   #3891
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44284946]Radosnego i Rodzinnego Świętowania wszystkim życzę

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------


Nie wszystkie kremy go zawierają- można wybrać coś dla siebie ; Lilla-Mai też niestety wtryniła go do jednego kremu [/QUOTE]

No właśnie też zauważyłam, ale mimo wszystko jakoś mam na niego ochotę.
A ten z Karite dotarł do mnie w Wigilię . No i tak jak się spodziewałam, jest to typowy tłuścioszek o prostym składzie. Konsystencja baaaaardzo puszysta, wręcz powietrzna ale z wyczuwalnymi grudkami, które jednak łatwo się topią pod wpływem ciepła. Zapach typowy dla karite, czasem udaje mi się wyczuć jakieś domieszki, ale mógłby mieć jakiś fajny olejek w składzie coby nieco inaczej pachnieć. Ale absolutnie wadą to nie jest, tyle tylko że mi się zapach karite już "opatrzył" Mam skórę tłustą, ale nie boję się używać takich yłuścioszków. Krem nie zapycha, sprawdzi się idealnie na mrozy (których jak na złość nie ma). Fajnie pielęgnuje też dłonie. Taki wielofunkcyjny gadżet w pięknym słoiczku!!!

A korzystając z okazji życzę wszystkim Wam Dziewczęta, zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt no i spełnienia marzeń kosmetycznych!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02870.jpg (111,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02871.jpg (104,4 KB, 33 załadowań)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora