Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 09:26   #3898
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
uprzejmie donosze, ze nie mam z ta firma nic wspolnego serio, sama sie bardzo zdziwilam, jak to zobaczylam w zielonym koszyczku!

a teraz maly njus kosmetyczny: graham natural. maja na iherbie, no i na moje szczescie tez na niemieckim amazonie. jeszcze nie testowalam, ale nasluchalam sie wiele dobrego z roznych zrodel. myslalam na poczatku, ze to kolejny syf, greenwashing albo cholera wie co. ale z ciekawosci spojrzalam na sklad kremu, ktory mnie interesowal - kids ekzem creme - no i przepadlam! cos podobnego planowalam ukrecic mlodemu. okazuje sie, ze ten krem stworzyl jakis nieglupi gosc z mysla o swoim synu, ktory cierpi na AZS. planuje wyprobowac lacznie z olejkiem do kapieli. a poki co czekam na przesylke z bioturm silber - masc i lotion.
(moj Flo prawdopodobnie nie ma AZS, a bardzo wrazliwa skore, i chyba zraca sline i zrace lzy naprawde nie mam innego wytlumaczenia na stan jego skory)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------



haha, wierzcie mi, ze jak by to byla moja sprawka, to juz byscie testowaly

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przy atopii ta ślina podrażnia właśnie, pot tak samo... Latem mam wciąż podrażnioną skórę, wysypka się pojawia, bo właśnie podczas pocenia się ta skóra tak reaguje. Nie sądziłam jednak, że łzy też można mieć żrące Współczuję maluszkowi.

Jestem coraz bardziej zadowolona z balsamu do ciała P&R Sweet w roli kremu do twarzy. I z kompletu płyn Sweet + oliwka Sweet do ciała. No jestem dzieciuch, nie da się ukryć, najbardziej takie kosmetyki mi odpowiadają i takie lubię
Dermesa do stóp - nawilża, że hoho. Nie sądziłam, że PŁYN może tak dobrze pielęgnować skórę. I pięty mniej twarde do tego. Polecam, choć zapach faktycznie...niezbyt przyjemny po wsmarowaniu Z buteleczki i po psiknięciu pachnie ładnie ziółkami, ale podczas smarowania zaczyna śmierdzieć, szybko zakładam skarpetki i szoruję ręce
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora