Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-28, 18:05   #297
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Qrde - 300zł to z 10 farbowań jakby nie patrzeć.
A widzę że jesteś z Wrocławia, mam pytanie nie wiesz czy w Polwell-u na Dawida w hurtowni fryzjerskiej sprzedają detalicznie? Gdzie się zaopatrujesz w farby? Ja tymczasowo mieszkam w Świdnicy ale często bywam we Wrocławiu, dobrze wiedzieć, choć trochę za późno, bo ten twój niebieski mix zanim się przeterminował mógł zmienić właściciela
na Dawida chyba nie bylam lub bylam ale nie kojarze gdzie tam jest hurtownia na Drobnera, za sztuke placilam cos kolo 35zl(wella kolseton mix, ale nie wiem czy tam maja mixy z goldwella). tta sama siec 'goldwell' jest kolo Astry i tam maja rowniez wszelkie farby z Goldwella, L'oreala, Artego.
Najtansze byly w Polwell kolo Sienkiewicza, nie pamietam ulicy, ale ja zawsze jechalam przez sienkiewicza i mialam ta drogerie, jak tam nic nie znalazlam to jechalam na drobnera (jestem z psiego pola). Niestety to Polwell zostalo przeniesione gdzies, a ja nie wiem gdzie, wiec znalazlam w okolicach Traugutta ul.Krzemieniecka, warto do nich wczesniej zadzwonic i sprowadza Ci konkretny numer, Goldwell tam jest po 26zl, sa z Londy i jakies inne firmy, takie tansze po 15-20zl/szt. Nastepna duza i ciekawa hurtownia nie tylko z farbami ale rowniez z perfumami duzo tanszymi jest za Muchoborem, ale tam trzeba juz wiedziec z czym sie chce isc, bo pani nie jest chetna w doradzaniu czy w grzebaniu jej w magazynie... nie widzissz tych farb, ona Ci przynosi je.

Wlosy ma po lopatki, a u wszelkich fryzjerow jakich bylam, to robili wielkie oczy ja sie pytalam czy beda mi mieszac z mixami, to oni ze nie, ze tonacja bedzie farbami (l'oreal, matrix, jakas firma na N) bylam w roznych, ale kazdy mi powiedzial, ze nie da sie zrobic chlodnego odcienia, tylko jedna fryzjerka ktora jest rewelacyjna (chodze do niej na strzyzenie 78zl ) ale na farbowanie u niej mnie nie stac po prostu, pracuje na farbach Joico i L'oreala, ona wlasnie chciala mi robic Joico.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując