Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-06, 13:41   #1233
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, ma

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;4066622 0]Mam całe opakowanie glinki, ale zielonej... Źle wpłynie? Bo niby też jest polecana do cery wrażliwej, więc sama nie wiem...
O super kompletnie nie skojarzyłam, że może mi pomóc witamina c. Zacznę ją stosować. Może skuszę się też na to serum. Mogę rozpuścić wit. c w wodzie i przemywać nią te miejsca naczynkowe?
Czyli kwas migdałowy odstawić? Bo w sumie jest łagodny i chciałam zastąpić go stosowanym wcześniej glikolowym...
Jestem przyzwyczajona do pielęgnacji grubej skóry, której takie niespodzianki nie wyskakują. No co innego jakieś pryszcze czy inne cuda, ale naczynka...[/QUOTE]

Mozesz rozpuscic wit c w wodzie ale sadze, ze na drugi dzien tonik straci swoje wlasciwosci poniewaz wit c jest bardzo niestabilna. Lepiej kupic kwas askorbinowy np w zsk i robic sobir male porcje serum. Na moje zaczerwienienia (chociaz nie nazwalabym ich naczynkami) dzialalo to swietnie.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora