Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki The Balm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-22, 12:35   #749
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Róże!
Ma trochę fioletowych nut.

Kusisz!


Tak, Bahama jest cudowna!
Nie, serio widzę że to był udany zakup.
Bahama Mama wydawała mi się zawsze za ciemna dla mnie i obawiałam się pomarańczowych tonów, na szczęście nic takiego nie dzieje się na mojej skórze.

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
zazdroszczę Wam, na mnie bahama mama wygląda na pomarańczkę a szkoda bo niezła cena, przystępna konsystencja, fajnie się rozciera...
Także tego się bałam, ale nie ma takiego efektu

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no i widzisz taki udany zakup

o, to Ty musisz mieć ciekawy kolor skóry, że wychodzi u Ciebie pomarańczka ja tam nigdy nie widziałam nawet odrobinę pomarańczy szczególnie w porównaniu do Hooli MACów
Czasami to rosyjska ruletka

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
fakt, mam bardzo jasną i ekstremalnie chłodną karnację, a przy tym bez domieszki szarości i oliwki taki ekstremalnie chłodny i ekstremalnie jasny róż różnica między bahamą mamą a hoolą jest u mnie taka, że jakbym nie miała lepszego bronzera i baaardzo by mi zależało na konturowaniu to mogłabym od biedy konturować bahamą, podczas gdy hoola nie nadaje się do wyjścia na ulicę

ale tak w temcie the balm bardzo podoba mi się paletka nude z tymi paniami ale co z tego skoro używałabym tylko kilku kolorów bo reszta za ciepła...
U mnie Hoola bardzo się ociepla i nie wygląda to dobrze Niestety moja cera ma brzoskwiniowy odcień i pojawiają się problemy z różem/bronzerem czy nawet samym podkładem

Mam tę paletę, ale jeszcze nie miałam okazji do poznania bliżej

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
idealny bronzer...hmm...jak nie odstraszy Was cena warto zainteresować się ofertą RBR..np.numer 007.
A to mnie zaciekawiłaś I to bardzo! Podałabyś pełną nazwę?
Przyznam się, że jak trafiłam na stand w Douglasie w Cz-wie to mało mnie ta firma zaciekawiła
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2013-08-22 o 12:37
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując