Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 15:22   #1254
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ogólnie to chyba wygląda tak (przynajmniej według Kini), że marka P&R zostaje, tylko Kinia rozstaje się w gniewie z partnerami, ktorzy stworzyli Naturativ - jota w jotę rzeczy jak P&R - ja sama ostatnio dostałam maila, że marka się zwija z rynku i że będzie tylko Naturativ, wchodzę na tę niby nową stronę - a tam to samo - czyli np. linia otulająca, czy rewitalizująca. I Kinia chyba zatrudniła prawników Tigera, bo ponoć to taka sama sytuacja jak z tym napojem energetycznym - że wzięli receptury, zmienili tylko nazwę i szatę graficzną, klientów chcą przejąć, a Kinia ma zostać z niczym - a marzy jej się nie tylko nasz rynek i podejrzewam też, że wolałaby mieć władzę nad firmą Nie wiem jakie tam mieli między sobą udziały i czy Kinia naprawdę włączyła się w jakikolwiek proces produkcji (a nie tylko firmowała markę) - ale jeśli cokolwiek przy tym robiła to mocno ją próbują wy...


Never, powiedz jak to robisz, no też chcę wiedzieć
Aaaa. Ciekawe jak to się rozwinie.



Sent from my SM-J500FN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora