Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-02, 20:53   #3261
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ili ma dwa (chyba ze o czyms nie wiem
Zajrzalam do sklepu LiParie i skutecznie ostudzilam swe zapaly co do Cleo. To znaczy staniki sliczne, ale Robyn odstawala mi na maksa w gorze misek, a Brooke ma zbyt miekka i koronkowa gore, nie lubie takich lejacych, bo biust tez mam lejacy i sie nie trzyma Inna sprawa, ze mierzylam w wielkim pospiechu i stresie, bo mlody wydostal sie z wozka podczas mierzenia i bylam spanikowana, ze odsloni kurtyne ukazujac wszystkim moje skromne 65F
Ja się nie wstydzę i mnie nie rusza , na ogół facetów w sklepie nie ma, a może się na mnie sto kobiet gapić więc z dziećmi na zakupy stanikowe będę chodziła...gorzej jak dziecko zapragnie wejść za inna kotarkę..

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
eee tam skromne. Ja też mam w Robyn 65F choć uważam ze akurat jest mocno na styk, dlatego wzięłam dzisiaj Harry i Charlie (to drugie przez Ilonę ) podwójne F, ale to żadna różnica, a ja jestem zadowolona
F a FF to nie róznica???

Pastereczko To dzięki Wam moje kochane...
No o niczym innym od dwóch dni nie myślałam..
Ale zajrzałam na konto i :eek : 2razy zamówienie MAD -60 D , SN-20D , EDM-23D , LaurEss-23D , Mazidła-60 zł , stanik plus majty ok 280 zl, dior 300 zl , perfumy wczoraj 200zl...A jeszce ciuchy jakieś wpadły i drobiazgi. Koniec zakupów przez nastęone 4 tyg i basta

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Ja też się biorę za moją książkę Penny Vincenzi, Forbidden Places..przeczytałam 300 stron i przez Wizaz zaniedbałam..więc będę podczytywać...Następnie chcę polecaną przez KamileWu The Second Stage, bo jest u mnie do kupienia a ja jestem straszną feministką
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora