Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 14:30   #972
__Hetero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Czytałam różne opinie na temat FD i rzeczywiście są one dość rozbieżne. Spośród samych FD wydaje mi się że Sunlight cieszy się lepszym zdaniem niż FD zwykły. Cóż, chyba trzeba przekonać się samemu - rózni ludzie, różna skóra, różny efekt.

Ja z próbek które testowałam na razie dobrałam Perfect jako mój odcień. Pozostałe były zbyt brzoskwiniowe lub za jasne. Co prawda wciąż mam trochę mieszane uczucia bo jak dla mnie Perfect mógłby być jeszcze ciut bardziej różowy, choć na skórze wygląda bardzo dobrze - naturalnie i "zdrowo". Zastanawiałam się też nad Ivory bo w sumie mam jasną cerę i ten zgaszony kolor prezentował się na mojej twarzy dość dobrze, miałam jednak wrażenie że koloryt stał się nieco za blady i "anemiczny". Jestem więc zdecydowana na Perfect Jeśli w praktyce okaże się ciut za ciemny na zimowe chłody, z pewnością będzie idealny wiosną gdy przygrzeje słońce, a ja i tak przetestuję jeszcze kilka kolorów podkładów (w tym SBP).

Chciałabym jeszcze zapytać czy użycie jasnego pudru np. wspomnianego wcześniej Natural Reflections Fair lub Kaolin Powder Fair jest w stanie rozjaśnić kolor podkładu, czy jednak jest to praktycznie niezauważalne?

Edytowane przez __Hetero
Czas edycji: 2009-11-28 o 14:37
__Hetero jest offline Zgłoś do moderatora