Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Toruń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-19, 06:37   #885
Razza
Przyczajenie
 
Avatar Razza
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hey wszystkim

Ja także mam do Was wielką prośbę. Moje włosy już dość długo fryzjera nie widziały (próbuje je zapuścić). Jednak ostatnio zauważyłam, że są po prostu okropne - nie układają się a na dodatek straciłam grzywkę ;/
Po prostu jest już tak długa, praktycznie równa z włosami - co mi kompletnie nie pasuje. Mam dość okrągłą twarz a to ją jeszcze uwypukla.
Poszukuję więc fryzjera, który ma wprawę w obcinaniu grzywek. Może się to wydać głupie, ale moja fryzjerka do której normalnie lubiłam chodzić, kompletnie się na tym nie zna i praktycznie jeśli miała robić mi coś z grzywką to już wiedziałam, że będzie ona do poprawki. Dodatkowo ostatnio zauważyłam, że ściemniały mi włosy - z ciemnego blondu do brązu (nie farbowałam ich nigdy). Chciałabym więc zrobić sobie dość dużo pasemek i refleksów bo raczej na całkowitą koloryzację się nie zdecyduje. Mam włosy falowane, z tyłu do łopatek. Nie chciałabym ich za bardzo ścinać na długości, może trochę pocieniować od góry + grzywka + ewentualnie pasemka.
Możecie mi polecić jakiegoś fryzjera ?
Zastanawiałam się nad Wizardem i studio Mossa (p.Sylwia), ale jestem jak najbardziej skłonna wysłuchać innych opinii
Pozdrawiam Was i liczę na pomoc.
Razza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując