Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-10, 13:00   #90
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Również podpisuję się pod tymi słowami wszystkim czym tylko mogę

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Z takiego psa już by typowo na ring nie zrobili, byłby jako mięcho armatnie dla małolatów, które dokładnie tak jak piszesz- biciem, sterydami, zachętami, nagrodami za agresywne zachowanie- są od szczeniaka przygotowywane do walk.
Amstaffy, jak i inne psy bojowe, mają tendencję do agresji wobec innych psów, ale jest ona różna, u niektórych zerowa, niektóre dogadują się z wybranymi psami a z innymi nie, a są takie, że mają agresję nie do opanowania, już na widok innego psa dostają szału.

Ja mam za sobą bardzo przykrą sytuację związaną z psem w typie bull kiedy moja obecna sunia była jeszcze podlotkiem i wracałyśmy (na syczy!) z parku na ławce przed blokiem siedziała jakaś parka i się o życie miziali tak że prawie pochłonęli sobie twarze nawzajem podczas kiedy ich pies upięty na pejcz był jedynie przewieszony przez róg ławki (gratulacje ☠☠☠☠a) wierzcie mi to była sekunda kiedy zdążyłam tylko podnieść wzrok i zobaczyłam biegnącą z prędkością światła rozjuszoną bestię w kierunku mojej suni po chwili powalił ją na ziemię przydusił i wielki pisk ja się rozbeczałam i próbowałam tego psa odciągnąć nogą przez co ryzykowałam dodatkowo swoje zdrowie po czym pan równie mocno zesrany ze strachu co ja podbiegł i odciągnął swoje bydlisko - kocham psy ale inaczej tego nazwać nie potrafię przepraszam ale wg. mnie dorosły pies SAMIEC rzucający się na kilkumiesięczną suczkę to już źle wychowane albo lepiej ujmę wcale nie wychowane bydle. Po wstępnych oględzinach mojej suczki okazało się że ma wbite 2 kły jeden w głowę a drugi dosłownie cm pod lewym oczkiem wyobrażacie sobie co mogło się stać gdyby nie ten centymetr? Byłam tak roztrzęsiona i wściekła jednocześnie że miałam ochotę temu panu przeciągnąć smyczą po papie kiedy na deser dodał że wcześniej też posiadał collie i że bardzo mnie przeprasza ale w ostatniej chwili się opanowałam i dałam mu 10 sekund na zejście mi z pola widzenia zanim zadzwonię po policję. Musiałybyście to zobaczyć jak spieprzali oferował mi pieniądze za ewentualne leczenie suni i głupia byłam że dałam mu zwiać ale byłam tak zestresowana i zaskoczona całym zajściem że nie potrafiłam myśleć logicznie. Suma sumarum suni nic poważnego się nie stało ale do dziś dnia ma pamiątkę w postaci blizny pod lewym oczkiem którą możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Kocham psy miłością bezgraniczną WSZYSTKIE bez wyjątku ale mam taką traumę że rasy w typie bull omijam szerokim łukiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (169,3 KB, 27 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-10-10 o 13:03
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora