Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-16, 08:47   #1264
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A ja wzięłam i uyebałam drugi termin. Jutro piszę podanie o komis, ale, biorąc pod uwagę fakt, że mam ostatnio papkę zamiast mózgu, nie nastawiam się na to, że zdam.
Nie wiem co Ci napisać... ale mam nadzieje że będzie dobrze. Na pewno będzie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja wczoraj oglądałam REC 3, końcówka ohydna, blebleble
O matko jak kiedyś lubiłam takie filmy tak teraz ich nienawidzę
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Nudziaki boskie. Podoba mi się zarówno kształt, jak i kolor Kwiatki też niczego sobie - takie optymistyczne


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Jechałam 30km/h lewym pasem (nie znałam miasta, a wiedzialam, że gdzieś tu mam skręcić w lewo). Obok mnie na prawym jechala policja. Oni zwolnili i myślalam, że skręcaja w prawo. Błam taka zaaferowana szukaniem drogi, że dopiero jak się obok nich przetoczyłam z tą kosmiczną prędkością, to zauważylam, że oni sie przed przejściem postanowili zatrzymać
O matko, nie dali sobie wytłumaczyć? To znaczy... ja myślę że wyprzedzanie na przejściu to paskudnie paskudne zachowanie, ale Twoje tłumaczenie do mnie osobiście przemawia, no nie przejechałaś tamtędy stówką jak niektórzy idioci potrafią...

Też miałąm wczoraj doopiaste przygody za kółkiem ale aż mi się pisać o tym nie chce...


Kurcze, napaliłam się jak szczerbaty na suchary na masełko a tu doopa, parafinę dodali... Nie ogarniam tej firmy, do niektórych masełek dodają a do niektórych nie... Dlaczego?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora