Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-27, 15:43   #1
AniolDobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 179

Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..


Wiem, ze to nie ta kategoria, ale w kategorii "seks" nikt mi nie odpisuje

Miedzy mna a chlopakiem dochodzi do pieszczot, tzn "recznych". Nie piescilam jeszcze jego penisa ustami, bo na poczatku nie moglam sie przemoc, ale juz "dojrzalam" psychicznie do tego i chce wkoncu to zrobic, lecz martwi mnie jedna rzecz...
Gdy piescilam go reka, to zawsze z jego penisa wydobywa sie BARDZO DUZO EJAKULATU. Wiem ze to normalne i ze kazdy jest inny (mojemu poprzedniemu partnerowi nie lecialo tego az tak duzo). Do tego dochodzi zapach... jest BARDZO intensywny i niezbyt ladnie pachnie
Nie wiem czemu tak jest. On o siebie bardzo dba, bierze kapiel po 2, 3 razy dziennie, odzywia sie dobrze, nie je tlustych, ciezkich potraw...
To chyba juz jego natura.. Bardzo chce go tam piescic ustami, ale nie wiem jak sie przemoc co do tego ejakulatu... Boje sie ze mnie to obrzydzi, albo ze na sam zapach czy smak bede miala odruch wymiotny..
Odrazu mowie, ze z poprzednim partnerem tak nie mialam, zapach byl "fjany" i smak tez. A co do terazniejszego mojego parntera - nie obrzydza mnie on, i mam ochote na niego, tylko ten ejakulat... jest tego naprawde duzo..
Jest wogole na to jakis sposob ? Chyba zaden inny, jak to polknac niezaleznie od smaku i ciezkego zapachu
Nie wiem czy to wazne, ale znamy sie 3 lata , a mamy po 21
__________________
Deus Dona Me Vi..
AniolDobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując