Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-19, 20:57   #3813
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
My przyjechaliśmy normalnie, a kot sam w domu spasł się na maxa
No co miał robić, święta były to jadł i odpoczywał

Cytat:
Napisane przez madmax333 Pokaż wiadomość
Ta czarna kiecko-sukienka to spódnica no name z targowiska a na górze body z New Yorkera.
Aaa fajnie to wygląda

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Ja to spuchłam nie tyle od ilości co od jakości jedzenia wystarczy, że zjem sałatkę warzywną i już kilka dni cierpię

ja byłam u pediatry. Dobrze czułam zum się zaczyna i gardło czerwone w bonusie
Ja robię bez groszku i kukurydzy, bo też mnie wydyma

Biedna, zdrówka u nas z kolei kaszel, gorączka była, obecnie to taki stan podgorączkowy

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Melduje godzinkę ćwiczeń w tym siłowe


Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Jejciu Natalkę tak męczy, że zamiast o 18 jak zawsze poszła spać i 21 w międzyczasie rozpłakała mi się bo nie mogła zasnąć i tak ją wyszarpało, że biedna zwymiotowała a teraz ledwo śpi, cały nos zawalony ech ciężka noc się zapowiada
Moja poszła spać pół godziny temu, a po 5 min już się obudziła kaszel Ją wybudza i się dusi też cudowna noc się zapowiada... w dzień okej, ale w nocy chyba Jej spływa...
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora