Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-20, 07:17   #3819
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość

polecisz jakiś podkład?
Przez lata używałam revlona, chodziłam z taką maską na twarzy, że dziwne, że ludzie nie uciekali na mój widok. Potem przeniosłam się na Healty mix od burżua, był fajny, choć moja tłusta skóra szybko się świeciła. Ten osławiony catrice pięknie wygląda na skórze, ale skubany ciemnieje tak, że musiałabym się smarować nieźle samoopalaczem, żeby używać najjaśniejszego odcienia. Teraz używam minerałów od Annabelle Minerals i jest idealnie. Mają mój odcień, pięknie kryją, nawet dają radę z moim trądzikiem różowatym, trochę muszę przypudrować nos w trakcie dnia, ale wybaczam. Sprawdzałam też Neuty, ale nie był taki dobry. Zawsze możesz zamówić próbki, nie są drogie, a starczają na bardzo długo


U mnie bez aktywności wczoraj, pokonał mnie @ i sprzątanie balkonu. Choć właściwie mogę zaliczyć na upartego 3 rundy na trzecie piętro i z powrotem
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora