Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-14, 20:27   #47
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Arrow Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

1) kolczyki pawie piórka specyficzne i pewnie fantasytcznie sie prezentuja do jakiejs wieczorowej kreacji w odcieniach dopasowanych do pióra
2) srebrna torebeczka puzdereczko powiem wam ze sama sie zastanawialam czy jej sobie nie kupic bo na zywo wyglada przeslicznie byla na allegro i kosztowala chyba z 30 zł i równiez widzialam ja w tally weil za 60 zł no ale wkoncu sie na nia nie zdecydowalam :P a szkoda bo juz jej teraz nie ma a byla taka fajna w srodku ma lustereczko oczywiscie idealna do jakiejs sukienki wieczorowej bo tak na codzien to nie bardzo
3)torebka firmy cussi brazowa z wstawkami futerka pojemna fajna
4)biały pasek z jaszczurkami z cyrkoni moim zdaniem bardzo ale to bardzo fajny i przede wszystkim inny od wszystkich paskow jakie widzimy na codzien na ulicy podoba mi sie
5)pasek złoty z tygrysem przesliczny jest i raczej pasujacy do kazdych spodni w szczegolnosci wydaje mi sie ze do czarnych
6)Kolczyki kostki do gry dior bardzo słodziusienkie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 235015.jpg (40,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 147979124_2.jpg (111,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 150810174.jpg (44,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 150986989.jpg (48,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03792.jpg (59,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbb.jpg (21,8 KB, 8 załadowań)
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując