Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże Eowiny - porady i propozycje :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-08, 18:18   #29
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Makijaże Eowiny - porady i propozycje :)

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
slodka_kicunia_17_wera

Dziękuję Ci za zaufanie

Jeśli chodzi o problem z pędzlami to polecałabym pędzle typu kuleczki. Można kupić takie nieduże, którymi łatwo nałożysz cień oraz go rozetrzesz. Bardzo zadowolona ejstem z pędzli kuleczek Essence of Beauty.



Jeśli chodzi o makijaż:

- głęboko osadzone oczy z opadająca powieką - po pierwsze trzeba rozjaśnić kącik wewnętrzny, następnie cień powinien wychodzić pod załamanie powieki aby było go widać.
Też mam opadające powieki - przy otwartych oczach prawie ich nie widać. Warto więc podkreślać kształt oka poprzez piękną linię rzęs, zarysowany łuk brwiowy oraz zaznaczony kształt kreskę na linii rzęs (nie na linii wodnej, bo oczka zrobią się małe!).


To były rady ogólne - a teraz do konkretów!
Proponuję makijaż słodkiego Kociaka czyli lekko kocie oko i czerwone, seksy usta

  • brwi - trzeba popracować nad kształtem brwi. Polecałabym je wyregulować, wyciągnąć i podkreślić cieniem. Polecam Ci paletę do brwi Elf. Można dobrać kolor, który wygląda naturalnie!
  • rzęsy - przy opadających powiekach dobrze podkreślić rzęsy - na wielkie wyjścia polecałabym przykleić ci pojedyncze kępki rzęs do zewnętrznego kącika, aby oko nabrało "kociego" kształtu.
  • kości policzkowe - masz piękne kości policzkowe! zdecydowanie to Twój atut, trzeba więc go eksponować. Róż, rozświetlacz i bronzer muszą zagościć na stałe na Twojej buźce Gdzie i co jak kłaść opisałam w poście wyżej dot. niezbędnika makijażowego.
  • usta - czerwień jest Twoim kolorem! na wielkie wyjścia - oczywiście czerwona szminka, ale na codzień widzę Cię w beżach, czy ciepłym różu, malinie. Unikaj zimnych odcieni! Zdecydowanie odradzam na usta: jasny róż, fiolet, czy "chłodne" odcienie błyszczyków.
  • makijaż oka - na linię wodną polecam białą kredkę (np świetny jest khol Manhatann), brązową kredkę lub czarną pod rzęsami, roztarta dobrze do połowy oka na dole, na górze polecam podkreślić cały kształt - Aby oko nabrało troszkę kociego kształtu
Symulacja z propozycją co do oka


oraz całościowy efekt




To oczywiście tylko taka symulacja, wykonany normalnie makijaż wyglądałby lepiej
Dzięki przeserdeczne

Czerwień jest moja - na codzień noszę szminkę o tą - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ur.html&next=1

Malinowe odcienie - niezbyt mi się widzą. Do beży jestem za jasna (na zdjęciu wyszłam nieco ciemniej - jestem NC5/ NC10 z MAC. Czerwień to moja miłość.

Za policzki Dziękuję I dziękuję za porady dotyczące makijażu oczu - pozwolisz, że wydrukuję?
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora