Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-13, 20:57   #3227
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
o pani, ale żeś mi posłodziła! ale co do mojego kształtu to chyba mi się najbardziej podobały te wydania: KLIK, KLIK, KLIK, wtedy naprawdę byłam baaardzo zadowolona z kształtu i długości. czasami żałuję, że nie jestem maszyną, bo ciężko jest chwilami wypiłować tak samo paznokcie


jak to się skończyły? moich zostało jeszcze 2/3 buteleczki, rzadko używam
haha bo zwykle nosisz długie migdałki, tak samo Yen czy Amelka - też boskie wydanie długich migdałków i chciałam porównać, że długie (ale bez przesady) są też piękne a nie ujowe ja to się jeszcze nie zaliczam, bo właśnie upitoliłam wszystkie u dupy znowu, bo rozdwojony wskaźnik mi padł (co było do przewidzenia i wiedziałam, że padnie, ale chciałam nacieszyć się dłuższymi pazurami w końcu XD) ja juz nie pamiętam jak się migdały piłuje

no z początków mojego lakieromaniactwa bardzo często go używałam, potem mniej, aż zostało 1/3 buteleczki, która zastygła na amen
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.

Edytowane przez Hanan26
Czas edycji: 2015-11-13 o 20:58
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora