Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-30, 20:32   #335
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
hahahahaha! to mnie pocieszylas

pieknie to ujelas

jak przyjda do mnie, to odrazu zabieram sie za farbowaniee wg TWOJEJ instrukcji, jak mi nie wyjdzie to bedziesz ze mna ratowac moje wlosy, ale ma byyc doobrze, lepiej niz jest


a jak teraz wygladaja Twoje wlosy?


edit: to za wczasu zapytam jak juz dojda do mnie, bo mam jedna watpliwosc, powiedzialas, ze mam nie dawac na naturalne, a jak farbowalam colorance 3tyg temu i odrost mam taki na 1cm, to jak mam potraktowac te wlosy? mam zrobic to partiami tak jak pieknie mi to rozpisalas, na gore polozyc seledyn a na dol ten do baklazanu, czy zmieszac te mixy razem? bo chyba znowu mi sie styki przepalily i mam jakies pytania
Dlatego pisalam, żebyś nie kładła na odrost tej mieszanki z niebieskim mixem(co masz ją na rude nałożyć) bo odrost wyjdzie wtedy niebieski. (Najlepiej odrost zrobić na samej naturze, ale na razie nie rób),
Na razie odrost sobie daruj.
Na górę mix z niebieskim, do połowy długości
Ten "seledyn" to na te bordowe na dole.
Będziesz musiała kogoś zatrudnić, żeby Ci położył najpierw od odrostu(nie nna odrost) do połowy długości na te rude i od razu na resztę długości (końcówki) tą drugą mixturę.
Jak zneutralizyjesz już wszystko (na 2,7%) i będzie dobrze to wtedy na całość położysz farbę7.0 na 6% żeby wszystko utrwaliłą i ujednolciła z odrostem i efekt się utrzymał(tyle,,żeby ta 6% na odrostach za długo nie była, bo może za bardzo rozjaśnić to na odrost na końcu położysz)(kurcze teraz sie zastanawiam, czy Ci te 250 ml 7.0 wystarczy, bo ją się miesza 1:1 a jest jej 125ml).
Kobieto!!! w nocy Ci sie będzie farbowanie śniło. Będzie dobrze
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując