Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 20:25   #938
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53601627]Masz na myśli ten Nivea klasyczny, w niebieskiej, blaszanej puszce??
Powiem Ci, że chyba coś w tym jest, bo mnie zawsze właśnie on najlepiej pomagał na mega spierzchnięte usta i po głębszym zastanowieniu się, dlaczego tak się dzieje, doszłam do wniosku, że taka jest uboczna reakcja mojej skóry na jego parszywy skład- błyskawiczna martwica wierzchnich warstw naskórka i maksymalna mobilizacja warstw głębszych, bo już na drugi dzień schodził ten martwy naskórek i odsłaniał się całkiem nowiutki, różowiutki, świeży, a jego już traktowałam czymś zupełnie innym, naturalnym i dalej było ok [/QUOTE]

Dokładnie

Duzym mankamentem jest dla mnie gorzki smak. To są usta, więc wiadomo, trochę się dostanie na język, a oblizanie ust przy posiłku to juz w ogóle nic miłego

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Jak sie ma krotkie nozki i jest sie okraglejsza, to fakt, nie zawsze to dobrze wyglada
ja za to uwielbiam dlugosc 7/8 ale ja jestem wysoka i mam dlugie nogi i ta dlugosc uwazam pasuje i starszym babeczkom
A ja jestem krągła i tak chodzę Ale mi we wszystkim źle, więc...

Cytat:
I Katarzyna jesli ci on pasuje to uzywaj i niech ci idzie na zdrowie.
A tak poza tym to co uzywasz do pielegnacji/ochrony na usta? jakies sztyfty pielegnacyjne?
Maść z wit A, masło shea, carmex, wazelina, robię peeling korundem, kiedyś robiłam "maseczkę" z miodu. Więcej nie pamiętam Mam z ustami duży problem, wystarczy, że kilka razy zapomnę o ochronie przed wyjściem na zewnątrz i już mam pełno suchych skórek

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak miałam usta w okropnym stanie, tzn naprawę popękane do krwi, bolesne i szorstkie, to mi pomogła pomadka Isany wersja INTENSIV, kosztuje 4 zł, jest w rossmannie i ma dobry skład. Bardzo lubię Sylveco, miałam tez jakoś tam dla sportowców i Alterrę tez lubiłam, ale z całym szacunkiem do tych marek, po prostu wysiadają ich pomadki przy tej Isanie. Pomogła w sumie natychmiast, już następnego dnia usta były wygojone, tylko na początku trzeba co chwilę smarować.
Na bank kupię
Jako nastolatka przerabiałam mnóstwo pomadek, Nivea itp, 5 lat temu poznałam Carmex i uwazałam, ze jest genialny, ale od roku przestał się sprawdzać.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora